תקנון החברה – טסים ת’אוטו

החברה מספקת שירותי אכסנת רכבים לנוסעים הטסים לחו”ל. במסגרת השירות נציגנו אוספים את רכבכם מהשדה- בתאריך ובשעה שקבעתם ומשיבים לכם את רכבכם לשדה בתאריך ובשעה שרשמתם שאתם שבים ארצה. אין אנו בודקים את הרכב מבחינה מכנית.

ביטולים:
במידה והזנתם את פרטי הזמנתכם והחלטתם לבטל:
ביטול שיתבצע מעל יומיים ( 48 שעות לפני מועד מסירת הרכב שנקבע) לפני מועד ההזמנה- ללא חיוב. ביטול שיתבצע מתחת ל-48 שעות ממועד ההזמנה יחויב בעלות של 100 ₪.
במידה וחזרת הלקוח משתנה בזמן שהייתו בחו”ל חלה עליו חובה לעדכן את בית העסק במועד החזרה החדש באמצעות מוקד השרות הטלפוני בלבד בעת שיחת הודעת השינוי יש לציין שם מלא כפי שהופיע בהזמנה, את מספר ההזמנה, מספר טלפון, מספר רכב וסוג הרכב. חזרה מחו”ל לפני הזמן מסיבת אבל מקרבה ראשונה/ פציעה גופנית אין אנו גובים תשלום נוסף. אך מכל סיבה אחרת יגבה 10% מההפרש הנותר לתשלום.

 1. מדיניות פרטיות
  1.1. פרטייך האישיים ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי אשר אנו מקבלים ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת חניה לכתובת הדוא”ל המבוקשת ללא כל טעויות ו/או תקלות שונות אשר יימנעו ממך לקבל את השירות במועד. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג אלא בהוראת בית משפט.
  1.2. המידע האישי, יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל”א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.
  1.3. החניון עושה מאמצים מסחריים רבים על מנת להגן על שלמות המידע ואבטחת המידע מפני גישה של צדדים שלישיים. איסוף המידע ושמירתו בסודיות נעשים בסביבה מאובטחת- החברה משתמשת בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה SSL,  נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בחברה ו/או צדדים שלישיים מכח ההסכם ו/או הדין.
  1.4. בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.
  1.5. חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כגון שמך המלא וכתובת הדוא”ל שלך. על כן, הינך מצהיר בזאת כי הפרטים אישיים אשר נמסרים לנו במהלך ההזמנה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.
 2. ביטוחים
  2.1 הנהלת החברה ו/או בעלי החברה ו/או הבאים מטעמם אינם אחראים לכל נזק מסוג כלשהו שנגרם לכלי הרכב ו/או לתכולתו ו/או גניבה והינה מספקת שירותי חניה בלבד.
  2.2 לקוח שהזמין ו/או רכש את שירותינו מתחייב בכך שרכבו מבוטח בביטוח חובה וצד ג’ מטעמו, וכל נהג מעל גיל 21 הינו מבוטח ורשאי לנהוג על הרכב שבבעלותו. 
  2.3 אין להשאיר דברי ערך ברכב. 
 3. אין אנו נותנים שירותי חנייה לרכבים הבאים: רשיון ג’ ,קיימת מגבלת גובה רכב,עגלה נגררת, משאית / רכב גדול, דו גלגלי.

      בהזמנה אני מאשר/ת את פרטי התקנון המופיעים לעיל .